Stanky UK Manchester Old Trafford a stadion Camp Nou

Karmodské kajuty v "Old Trafford" a "Camp Nou"

Světově proslulé Karmodské kabinky v Manchesteru. Karmod Cabins byly oblíbené některými z nejpopulárnějších fotbalových klubů, jako je Manchester United a Barcelona, které se používají jako prodejní stánky a bezpečnostní kabiny.

http://www.karmod.eu/news/old-trafford-ticket-cabins

Návštěva v Koutoubii, kde se koná obří marocký výrobce potravin

Pan Mehmet Cankaya, generální ředitel společnosti Karmod, navštívil společnost Koutoubia Holding, která je předním výrobcem masných výrobků v Maroku. Koutoubia je největší značkou ve výrobě a distribuci čteného masa, krůtího masa, salámu, klobásy a dalších podobných výrobků.

Vedle potravinářského sektoru má společnost Koutoubia také investice do oblasti stavebnictví a cestovního ruchu. Společnost Koutoubia plánuje investovat do turistických prázdnin v pobřežních oblastech tím, že nabízí pronájem nemovitostí.

Vedení společnosti Koutoubia Holding požádalo o informace o produktech společnosti Karmod, které zahrnují montované domy, luxusní obytné kontejnery, bezpečnostní kabiny a WC a sprchové soupravy.

Po skončení setkání, které se konalo v přátelském prostředí, byla v zásadě dosažena dohoda a společnost Koutoubia začala pracovat na realizaci svých potřeb výrobků Karmod.


WhatsApp

Kontakt

E-mail