Karmod staví prefabrikované město pro 10 000 lidí za 7 měsíců

Popis Projektu

Nejrychlejším řešením pro uzavření potřeby Iráku pro obytné prostory je prefabrikované bydlení.

Nejrychlejším řešením problému bydlení v Iráku, který byl po dlouhodobé nestabilitě hlavním sporem o bydlení, je prefabrikované bydlení.

S počtem obyvatel přes 33 milionů lidí je významné otevření 1 milionu obydlí. Bývalý ministr ropy Thamer Ghabban zdůrazňuje, že nejdůležitější je v Iráku bydlení a energie, která do roku 2030 dosáhne 55 milionů lidí.


 

Nejdůležitějším problémem, který je třeba vyřešit v krátkodobém horizontu, je spor o bydlení ve výši 1 milionu. Generální ředitel společnosti Karmod Hakan Durmaz zdůraznil, že Karmod je připraven nabídnout trvalé a rychlé řešení problému bydlení. Durmaz uvedl, že hotové domy, které jsou vyráběny v Turecku, budou mít také významnou výhodu z hlediska přepravy. Durmaz zdůraznil, že v roce 2013 dokončili 1884 bytů ve městech Bagdad a Kut v krátkém období 7 měsíců.

Generální ředitel společnosti Karmod Hakan Durmaz také uvedl, že "montované domy jsou připraveny k instalaci ve velmi krátké době s moderními výrobními technologiemi. Naše byty, které jsou snadno dopravovány do požadované oblasti s mezinárodními dopravními normami, jsou dodávány v krátké době místo připravené k použití. "

"Naše domky mají stěnu o tloušťce 10 cm na vnější stěně, 6 cm na vnitřní stěně, dvojité tepelné sklo z PVC a vyšší izolaci než klasické domy."

Capacity

1884 units

Completion Time

7 months


WhatsApp

Kontakt

E-mail