Prefabrikovaný pracovní campy pro pracoviště tepelné elektrárny Tuncbilek z Karmodu

Popis Projektu

Společnost Polat Holding upřednostnila firmu Karmod, aby v Kutahya postavila své montované pracoviště pro prefabrikované stavby.

Zařízení, které má sloužit jako pracovní kempy, sestávalo ze 2 budov pracoviště. Každá budova měla 261 m² a zahrnovala ložnice, kuchyň, jídelnu, penzion, skříňky, oddychové místnosti, sprchy a WC.

Výstavba pracoviště byla doručena společnosti Anagold Mining v Turecku

Karmod prefabrikované umístění pracoviště jsou nejoblíbenější volbou pro pracoviště zlatých, plynových a benzínových společností zabývajících se průzkumem a těžbou benzínu. Anagold těžba, která provádí své činnosti těžby zlata v provincii Erzincan si vybrala Karmod k dodávce prefabrikovaných budov pracoviště.

Anagoldovy budovy na stavbu zlatých důlních děl, které byly vyrobeny společností Karmod, sestávaly z jednopatrové a dvoupatrové budovy.

Dvoupodlažní budova byla rozloze 524 m², která zahrnovala jídelnu, noclehárnu, rekreační a šatny a WC-sprchové jednotky. Jednopodlažní budova pracoviště měla rozlohu 224 m² a slouží jako administrativní budova, která obsahuje administrativní místnosti, pracoviště techniků a technických pracovníků, zasedací místnost, seminární místnost a tak dále.

Location

Turkey, Erzincan

Square Meters

524 + 224


WhatsApp

Kontakt

E-mail