F.A.Q.

Jaká je životnost stavebních konstrukcí Karmod?

Prefabrikované konstrukce jsou v dlouhodobé stavební třídě a mohou být používány bezpečně okolo 50 let. Excesivní vítr, sníh, déšť, vlhkost a způsob použití jsou faktory, které mohou ovlivnit život struktury. typ budov.

Jaké materiály jsou vyrobeny z prefabrikovaných konstrukcí? Jaké jsou vlastnosti?

Montované stavby Karmod jsou vyráběny v moderních zařízeních s technologií bezšňůrových závitových systémů. Zpevněné spoje jsou silnější a bezpečnější než svařované systémy. Drobné zpracování je sníženo na minimum. Materiály z kovu, EPS a cementové desky jsou hlavními materiály, které používáme při výrobě. také používají nerezové výrobky% 100. Panelové desky jsou zhotoveny ze dvou různých typů jako cementová deska - polystyrenová deska - cementová deska a plechová deska - polystyrenová - plechová deska a mají vysokou izolační rychlost.Kompozitové nosníky se vyrábějí se systémem šroubů a vyrábějí se v automatické rolovací formě strojů podle projektu. Sloupce a křížové klouby střešních nosníků se vyrábějí statickým výpočtem našich inženýrů podle podmínek místa, kde budou postaveny. Pro pokrytí střech se používají pozinkované plechy jako standardní výrobek. Materiály, jako OSB, membrána a šindle, lze aplikovat na požádání. Okenní a balkónové dveře jsou skleněné PVC dvojitě glazované. Pro vnitřní dveře se používají americké dveře. Všechny materiály, které používají pro elektrické a sanitární zařízení, jsou podle standardu TSE a všechny mají certifikáty a záruční listiny.

Mohou se prefabrikované domy rozmontovat a znovu sestavit na jiných místech?

Ano, to je možné. Vyžaduje pouze náklady na demontáž, náklady na instalaci, náklady na nátěr a náklady na sanitární instalaci. V případě potřeby je možné provádět změny v budovách.

Jsou karmodové montované domy odolné vůči zemětřesení nebo větru?

Montované stavby jsou rezistentní na 7,5 magnitudy a rychlosti větru 80 km / h. S ohledem na povětrnostní a klimatické podmínky místa, kde domy budují, jsme schopni dodávat naše prefabrikované výrobky na jakékoliv místo na světě.

Do prefabrikovaných budov vyžaduje údržbu?

Jak je požadováno u jakéhokoliv druhu budovy, je nutné předmontované budovy k údržbě. Montované stavby jsou tvořeny kombinací různých typů materiálů. Všechny tyto materiály mají různé stupně koeficientu roztažnosti. Pro tyto druhy se mohou objevit praskliny mezi panely z důvodů. Tyto praskliny by byly opravovány tmelovým materiálem a nátěrem.

Jaká je tepelná a zvuková izolace prefabrikovaných domů?

Karmod stěny exteriérů z předmontovaných konstrukcí mají tloušťku 10 cm a mají straporový panelový systém. Jejich tepelná a zvuková izolace je více než běžná betonová stavba. Skleněná vlna a minerální vlna, které se používají ve stěnových a střešních panelech, zajišťují vysokou izolaci.

Je možné uplatnit jakýkoliv Projekt, který bych si přál na montované domy?

K nám můžete přijít s vlastním designem a výkresy a společně si přizpůsobíme stavební projekt v rámci našich výrobních omezení, např. dimenzionální omezení v důsledku našeho standardního panelového systému. Naši zástupci vám pomohou vytvořit prefabrikovaný design budovy, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Jaká je výroba a montáž prefabrikovaných konstrukcí?

Doba výroby je pro standardní budovu za normálních podmínek za týden. V závislosti na povětrnostních podmínkách je náš montážní tým schopen stavět 20-25 m2 pro jednopatrové domy a 15-20 m2 pro dvoupodlažní domy denně. Po dokončení instalace může být malba dokončena 1-3 dny. plánování, v krátkém čase, jako během jednoho měsíce, můžete usadit do budovy.

Je možné provádět úpravy v prefabrikované budově?

Naše montované domy jsou stavěny podle statické struktury založené na klimatických a klimatických podmínkách místa, kde se budují. Pod podmínkou, že udržujete statickou strukturu budovy, jste schopni provést modifikaci. Doporučujeme kontaktovat náš oddělení prodeje pro váš plán změny.

Jaký typ půdy je nutno postavit prefabrikovaný dům?

Zem musí být o 30 cm širší pro každou stranu domu. Výška půdy by měla být 25-30 cm. Těžký betonový základ, protože se používá pro betonové stavby, není nutný. Během fáze podepisování smlouvy dáváme zákazníkovi konkrétní plán. Naši zákazníci by měli připravit betonovou podlahu podle plánu před stavbou.

Jaké jsou záruční podmínky a doba montovaných domů?

Záruční doba je 1 rok proti výrobním a montážním závadám, pokud se používá v souladu s našimi obecnými podmínkami v naší smlouvě. Karmod je lídrem a pionnerovou firmou v oboru pro prodejní službu. Naše pohotovostní služba je vždy u vás.

Který materiál používá střechu v prefabrikovaných konstrukcích?

Pro střešní obklady, přírodní lichoběžníkové střechy, lakované trapézové plechy, plechové vzorované plechy lze aplikovat na kovové vaznice. Také lze aplikovat na materiál OSB. Dále jsou k dispozici sendvičové panely a šindele.

Může být použita keramika a dlaždice ve vlhkých oblastech z prefabrikovaných domů?

U mokrých ploch je nutno aplikovat vodotěsnou zelenou barvou sádrovou desku, aby se dlažba zdila. Keramik může být také nanesen omítkou a sítí. Před aplikací keramiky na zem musí být hydroizolace provedena cementovou úpravou.

Dokážete montovat montované domy všude?

Karmod v současné době exportuje téměř 90 zemí na celém světě. Náš výrobní tým se stará o povětrnostní podmínky, sněhové a větrné zatížení místa, kde bude budova dělána a výroba / montáž bude provedeno odpovídajícím způsobem.

Potřebuji získat stavební povolení na montované stavby?

Je to dle uvážení obce, kde bude budova postavena. Pro získání povolení by měl zákazník splnit architektonický plán, elektrický plán, mechanický plán a pozemní průzkum. V případě potřeby můžeme poskytnout pouze statistické výpočty budovy. Povolení a právní odškodnění musí přijmout samotný zákazník. Pokud je místo, kde má být budova postavena v městské oblasti, je vyžadováno povolení.

Kolik podlaží může mít prefabrikovaná budova?

Můžeme postavit 2-podlažní domy s prefabrikovanou technologií a 3-podlažní budovy s technologií lehké oceli.

Jaké jsou povinnosti zákazníka při nákupu montovaných domů?

- Pro beton, drátěné pletivo s železnou tyčí 30 cm suterénu - Výkopové práce a terénní úpravy - Obklady podlah a stěn (potěr, keramika, dlaždice a laminátové parkety) - Vnější připojení (elektřina, odpadní voda a čistá voda) - Povolení a licence od provincií nebo obcí - Topný a chladicí systém (topení, klimatizace apod.) - Náklady na ubytování, stravu a dopravu montované posádky

Je možné postavit prefabrikovanou konstrukci jako další byt v betonové budově?

e možné stavět na jednopodlažní betonové budově. Spodní budova musí mít pevnou a plochou podlahu. Také spodní budova nemůže mít komín. Není namístě bezpečně instalovat komín pro požární a hydroizolační systém.

Jak mohu provést vytápění a chlazení v mém prefabrikovaném domě?

V zimě se můžete snadno ohřát kamna, klimatizací, zemním plynem nebo elektrickým ohřívačem a v létě můžete svůj pokoj ochladit klimatizací.

Jak přepravujete prefabrikované domy?

Přeprava prefabrikovaných budov provozují nákladní automobily, přívěsy, lodě, vlaky a nákladní letadla.

Jaké jsou výhody montovaných domů?

Montované domy jsou vyráběny pro všechny druhy použití a účely. Jsou praktické a rychlé pro instalaci moduly. S pružnou strukturou jsou odolné vůči zemětřesení a úbytku půdy. Průmyslově vyráběné domy jsou vyráběny za všech klimatických podmínek. Mají vynikající vlastnosti vůči ostatním konstrukcím o tepelné a zvukové izolaci. Může být stavěna v krátké době bez poškození životního prostředí a bez znečištění. Vyrobeno v souladu s moderní a historickou strukturou. Jsou odolné vůči ohni. Volitelně mohou být montované domy demontovány a instalovány na jiném místě.

Jaké jsou řešení v prefabrikovaných domcích v chladných oblastech?

Vnější stěnové panely a střecha lze měnit podle podmínek počasí a klimatu podle norem TS 825.

Body, které je třeba vzít v úvahu při koupi montovaných domů?

• Spolehlivost společnosti je velmi důležitá. • Práce, poprodejní podpora, korporace a kvalita osob, s nimiž společnost pracuje, je velmi důležitá. • Kvalita materiálů a certifikace kvality jsou velmi důležité. • Udělejte rozhovor s firmou. Ujistěte se, že jsou odborníci • Zkontrolujte podrobnosti smlouvy. Ujistěte se, že společnost má profesionální tým ve výrobě, instalaci a poprodejním servisu V případě problému po instalaci se ujistěte, že společnost může problém vyřešit rychle a odpovědět na vaše dotazy.

Jak lze zjistit, ceny panelových domů?

Kvalita a tloušťka ocelových konstrukcí, tloušťka a kvalita materiálů používaných ve stěnových panelech, izolace střech, kvalita oken. Dodatečné materiály pro izolaci ve stěnách a ve střeše mohou ovlivnit cenu.

Jaká je oblast použití prefabrikovaných domů?

Domy, vily, kanceláře, sociální bydlení, sociální zařízení, stavby, kavárny a ubytovny, prefabrikované továrny a hangáry.

Jaké jsou technické vlastnosti kabiny a z čeho je vyrobeno?

Karmod vyrábí kabiny ve 4 různých typech. CTP kabina; je vyroben z polyesterových a polyuretanových panelů upevněných společně s vláknitým sklem mezi nimi pokrytými gelovým nátěrem z vnějšího povrchu. Díky plnému využití hustoty surovin je zajištěna vynikající zvuková a tepelná izolace. Kabiny ABS; Karmod je první společností v Turecku, která vyrábí kabiny ABS s kombinacemi dvojitého polyuretanového zdiva. Panel cabin; is made of combinations of Steel sheet+EPS+PVC layered panels. Městská kabina; je vyrobena z ocelových konstrukcí s EPS jako izolačním materiálem mezi vnitřní a vnější stěnou z cementových desek.

Jsou naše kabiny odolné vůči větru

Naše kabiny odolávají rychlosti větru až 80 km / h v případě, že jsou správně připojeny k zemi.

Potřebujete zvláštní pozornost kabiny?

Čištění povrchu kabiny Karmod je velmi snadné, a to jak uvnitř, tak i venku. Interiér lze vyčistit mokrými utěrky, aniž by došlo k deformaci. Vnější části lze vyčistit štětcem. Silikon by měl být obnoven V případě, že se začne objevovat jako výsledek vnějších faktorů. Skvrny lze snadno čistit tradičními čistícími materiály.

Jsou kabiny tepelná a zvuková izolace?

Naše kabiny odolávají jakýmkoliv deformacím mezi -30 ° C a +60 ° C. K ohřevu nebo klimatizaci lze použít vnitřní teplotu. Izolace je dosažena injektáží polyuretanové pěny 35 mm (40 kg / m³) mezi stěnovými panely.

Mohou se kabiny vyrábět v různých velikostech?

Kabiny jsou vyráběny systémem forem s pevnými velikostmi. Velikost kabin se může měnit podle požadavků zákazníka. Velikost kabiny CTP a City může dosahovat až 50 m².

Kolik lidí se vejde do standardní kabiny?

Naše kabiny jsou považovány za 2 m² za osobu. Náš specializovaný prodejní tým vám pomůže vybrat správnou kabinu, pokud ji informujete o účelu a počtu osob, které ji mají používat.

Jaký typ země je pro kabiny požadován?

Podklad by měl být hladký nebo by měla být připravena betonová hmota o tloušťce 10 cm. Přednostně by měl být v rohu dostatek místa, aby kabina byla ukotvena k zemi.

Jaké jsou záruční podmínky a nabízené období?

Jeho podstatou je, že produkt je používán v souladu s uživatelskou příručkou a podmínkami uvedenými v nabídce. V případě, že jsou tyto podmínky zohledněny, záruční lhůta je 1 rok ode dne shromáždění.

Jak je topení a chlazení zajištěno?

Naše kabiny mají vysokou tepelnou izolaci. Vnitřní teplota lze snadno regulovat střídavým proudem nebo jiným elektrickým zařízením.

Jak je zásilka hotová?

Přeprava může být provedena u různých typů vozidel. Kabiny větší než 270x750cm jsou dodávány jako demontované a namontované na místě od specializovaných týmů Karmod.

Jaké jsou specifikace kontejneru a z čeho je vyroben?

Hlavní konstrukce je vyrobena z pozinkovaných ocelových profilů, které jsou vzájemně spojeny šrouby a maticemi pokrytými izolačními sendvičovými panely. Celá kovová část je lakovaná smaltovanou barvou. Karmod je jedinou společností v Turecku, která využívá panelový systém 125 mm. Ve srovnání se svými konkurenty produkty Karmods poskytují energetickou účinnost až 60% díky 50mm silným stěnám a PVC okenám. Podlaha je pokryta cementovou deskou a PVC. Vnitřní dveře jsou vyrobeny z MDF. Díky redukované uhlíkové emulzi ve svých produktech je Karmod kontejner ekologicky šetrný.

Je kontejner větru odolná?

Může odolat větru až do 80 kv / h, pokud je řádně upevněn k zemi. Pokud jde o naše lepené kontejnery, naši inženýři provádějí všechny nezbytné statické výpočty pro možné extrémní povětrnostní podmínky regionu a berou je do úvahy před výrobou.

Vyžaduje kontejner zvláštní péči?

Při dodržení základních podmínek použití se nevyžaduje zvláštní péče.

Jak je dosaženo tepelná a zvuková izolace?

Vysoká úroveň tepelné a zvukové izolace je zajištěna díky panelům Karmodových sendvičových stěn a 125mm střešním panelům. Ve srovnání s ostatními výrobky stejné kategorie jsou kontejnery nové generace společnosti Karmod o 60% více úsporné. Kontejnery nové generace společnosti Karmod vždy vyhrávají.

Jsou tyto nádoby vyráběny pouze ve standardních velikostech?

Naše kontejnery jsou vyráběny tak, aby vyhovovaly potřebám zákazníků a zohlednily také mezinárodní přepravní normy, aby se usnadnila doprava. Kromě kontejneru Karmod o rozměrech 230x595 cm je prvním výrobcem odnímatelného kontejneru o rozměrech 300x700 cm. Ostatní velikosti kontejnerů jsou vyráběny také na základě požadavků zákazníků.

Jaký typ půdy je potřebné pro sestavení kontejneru?

Podklad by měl být hladký nebo by měla být připravena betonová hmota o tloušťce 10 cm. Přednostně by měl být v rohu dostatek místa, aby kabina byla ukotvena k zemi. Neměl by být umístěn na nestabilním a nehmotném povrchu, jako jsou dřevěné prkna atd.

Jaká je záruka a podmínky pro kontejner?

Jeho podstatou je, že produkt je používán v souladu s uživatelskou příručkou a podmínkami uvedenými v nabídce. V případě, že jsou tyto podmínky zohledněny, záruční doba je 1 rok od data výroby.

Jak je zajištěno vytápění a chlazení kontejneru?.

Naše kontejnery mají vysokou tepelnou izolaci. Vnitřní teplota lze snadno regulovat střídavým proudem jakéhokoli jiného elektrického zařízení

Jaké jsou nejlepší způsoby dopravy těchto kontejnerů?

V závislosti na velikosti mohou být kontejnery dodávány jak na náklaďácích, tak na námořních kontejnerech. Společnost Karmod byla první společností v Turecku, která naznačovala systém plochých balíků pro kontejnery o rozměrech 2,30 x 5,95 m a 3,00 x 7,00 m. Například dvanáct kontejnerů s plochým kontejnerem o rozměrech 3,00 x 7,00 m se vejde do jednoho náklaďáku.


WhatsApp

Kontakt

E-mail